Vrijdag 18 mei, medaille test was enorm geslaagd !!

Gisteren, vrijdag 18 mei werd het hier terug spannend maar vooral leuk !

Je kon terug voor medailles dansen, en wat een supporters hebben we hier op onze school, mama’s papa’s, oma’s en opa’s maar vooral ook alle collega dansertjes die elkaar enorm aan het aanmoedigen waren, gewoon schitterend !!
Onze jongste deelneemster was een Engels meisje van 5 jaar en kwamen van Waterloo om te kunnen komen deelnemen, schitterend dus ! Bedankt ook aan alle jeugd die enorm ondersteunde van al onze jonge spruiten !

Ik ben heel trots op jullie allemaal, ontzettend fier !

Bedankt aan Mrs; Yvonne Saunders die kwam de examens afnemen, en die ondanks onze medaille test langer duurde dan verwacht (+/- 50min langer) nog wat feedback en tips meegaf aan al onze dansers op haar bijna verjaardag (19 mei), alvast hebben onze leden gezongen zelfs voor haar, en stuurden we ook een filmpje door aan onze UK trainer Damian Evans die op 18 mei verjaarde !

Wat een leuke sfeer, bedankt aan al onze stijldansers, heel dankbaar !

Deze ochtend legde Jayde en Gwenolé hun professionele examens af bij Yvonne Saunders.

Succes voor iedereen volgende week, want dan is het hier onze volboekte opendeuravond (als je nog zou komen, je kan nog enkel staan, zitplaatsen heb ik niet meer nu).

Veel dansplezier !

Alexandra

%d bloggers liken dit: