Finaleplaatsen op kwalificatiewedstrijd Blackpool Gillingham

Vandaag gingen 4 van onze jeugddansers dansen in UK. Ze werden alvast goed opgevangen door de mensen van Caterham Dance School, Clara Guzzardi en Damian Evans, waarvoor onze dank om onze dansers op te vangen bij hun school.

De dag begon heel vroeg om 8.30u met de juveniles (5-12jarigen), onze jongste danser Eloise (7jaar), zij behaalde van meer dan 60dansers een 3de plaats in jive, haar zus Sophia (9jaar) behaalde met rumba 5de plaats.

Onze junioren Yme en Renee behaalden beiden finaleplaatsen, Yme behaalde 5deplaats rumba en 1ste plaats in koppel met Lucia, Renee behaalde in waltz 3de plaats!!

Het werd dus battelen om een plaats te kunnen bemachtigen, eindigen bij de eerste 6 van meer dan 60dansers per categorie is een superprestatie! Wat zijn we trots op hen allemaal! Ze hebben er hard voor gewerkt op de dansvloer ! Trots dat ik hun coach ben.

Fier op mijn studenten!

Alexandra

Hierbij alvast een paar sfeerfoto’s;

%d bloggers liken dit: