Adanceschool, Staalijzer 13a Adegem
+32472815795
alexandravl@me.com

Internationale workshopweek 28-29-30oktober

Created with Sketch.

Internationale workshopweek 28-29-30oktober

Beste stijldansers,

We organiseren om de 2-3maand Masterclasses of workshops die je kan volgen op onze dansschool;

Woensdag 26oktober 20-22u; masterclass ballroom basishouding en connectiewerk door Alexandra Van Landschoot (nog slechts 2 koppelplaatsen open). Inbegrepen voor alle brons en zilverdansers die een jaarpakket ballroom hebben.

Vrijdag 28oktober; 20-22u; verbeter zelf je ballroomhouding en til deze naar een volgend niveau, we doen veel oefeningen op deze connectie en er is 21.30-22u begeleide training met Alexandra en Craig zodat we iedereen kunnen helpen tijdens het oefenen.

Zaterdagochtend 29oktober: 10.30-12.30u: leer dansen met meer volume op de dansvloer, we nemen hiervoor basisoefeningen die je kunt gebruiken om groter te leren dansen. Begeleide training met Alexandra en Craig is van 12-12.30u

Zondagochtend 11.45-12.30u is er Livestream op onze school op groot scherm pet Alex Ivanets over heupwerk in rumba en hoe je een mooie Fan positie maakt.

Alle workshops en masterclasses zijn vanaf niveau B3 of hoger toegankelijk of voor jeugd vanaf graad 1 of hoger.

Ben je een gevorderde danser en nog geen lid op onze school ? Vraag dan eerst aan je leraar als je mag meedoen met onze workshops en ‘join in’. We vertalen elke workshop naar Nederlands zodat iedereen alles kan begrijpen. Bij het volgen van Masterclasses en workshops zijn dansschoenen verplicht alsook aangepaste danskledij volgens de workshop die gegeven wordt.

Info en inschrijvingen bij Alexandra

Veel ballroom en latinplezier !

Adanceschool Adegem

%d bloggers liken dit: