Adanceschool, Staalijzer 13a Adegem
+32472815795
alexandravl@me.com

1ste plaatsen in ballroom en latin UK

Created with Sketch.

1ste plaatsen in ballroom en latin UK

22 september gingen onze jeugd dansen in de UK, wat een resultaten brachten ze mee naar huis. Alvast hadden ze veel plezier, en dat is toch het allerbelangrijkste in het dansen. Met hartelijke dank aan Karen voor de uitnodiging aan onze dansschool naar hun wedstrijd. Waarvoor dank aan onze assistenten die meegingen om te partneren in de solo rondes aan onze studenten. Veel succes aan alle andere studenten die dit weekend een dansexamen doen !

1ste plaats in koppel Ballroom Yme + Renee

1ste plaats in koppel Latin Yme + Renee

1ste plaats ballroom Yme solo

1ste plaats Noor ballroom Solo

2de en 5de plaats Noor latin solo

2de plaats Yme + Renee (weense wals alle leeftijden, meer dan 40koppels)

4de plaats Renee ballroom solo

4de en 5de plaats Ballroom, Latin Sien solo

Reina halve finales ballroom en latin

Heb alvast reeds een paar impressie foto’s! (Heb enkel de latin foto’s hierbij van de uitreikingen)

%d bloggers liken dit: