Adanceschool, Staalijzer 13a Adegem
+32472815795
alexandravl@me.com

Herfstworkshops met UK Champion Craig Draper 20 & 21 oktober

Created with Sketch.

Herfstworkshops met UK Champion Craig Draper 20 & 21 oktober

Ballroom workshops 20th & 21st of October – UK – Craig Draper
(workshops / private sessions : guided practise)

Vrijdag 20 oktober 20-22u: hoe maak en blijf je in een mooie promenade positie doorheen je dansen in trage wals en tango.

Zaterdag 21 oktober 10-12u: tips en tricks voor wedstrijddansers of beginnende wedstrijddansers, krijg feedback van top internationale adjudicator Craig Draper en leer de do’s en en don’ts waarbij je een goede indruk maakt op de dansvloer, krijg oefeningen die toepasbaar zijn op elke wedstrijd.

Private lessen en workshops met Craig (bel Alexandra 0472 815 795)

Elke workshop kan gevolgd worden mits u reeds wat ervaring heeft en lid bent van de school, indien geen lid van de school kunt u zich lid maken, verplicht met dansschoenen en danskledij te komen, beide workshops zijn bijna volzet. Bent u een danser op een andere school, vraag steeds vooraf aan je leraar als je bij onze school mag komen workshops volgen.

Learn from the best xx
Tot bij Adanceschool !!

%d bloggers like this: